Hakkımızda

Yağmur Gökkaya

2015 yılında Maydonoz Ajans'da asistan olarak çalışmaya başladı. Disiplini, azmi ve dürüstlüğü sayesinde kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıktı. Setlerde geçti neredeyse tüm zamanı.

2020 yılında ise, Türk dizi ve sinema sektörüne bir çok oyuncu kazandıran Maydonoz Ajansın ajansın sahibi oldu. No Name oyuncuları Maydonoz Ajans kazandırırken kendi ise ikinci menajerlik şirketi olan Yağmur Gökkaya Talent Management'i kurarak celebrity isimlerle de bu şirket çatısı altında çalışmaya başladı.


Yetenek yönetimi

Yağmur Gökkaya Talent Management: kadrosunda yer alan oyuncuların dünyalarına yol arkadaşlığı yaparak, sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, projelerinde doğru zamanda doğru markalarla çalışmalarını sağlayarak, mesleki yetenek ve kariyer süreleri boyunca gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirerek bilgilendirir. Yağmur Gökkaya Talent Management ekibi ile birlikte proje aşamaları değerlendirilir, imaj planlamaları, yatırım planlamaları, basın, medya ve halkla ilişkiler, yetenek geliştirme, oyunculuk eğitimi ve menajerlik hizmetleri ile oyuncularına ivme kazandırma yolunu açıyor.