Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Yağmur Gökkaya için oldukça önemli bir konudur. Aşağıdaki maddelerde yer alan ilkeler gizliliğe saygı duyduğumuzun göstergesidir.

Kişisel bilgilerinizi bizlere vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel bilgileriniz her zaman adil ve güvenli şekilde kullanacağınız.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkına sahipsiniz. Topladığımız tüm bilgileri nasıl kullanacağımız, kimlerle paylaştığımız konusunda bilgi almak için irtibata geçmeniz durumunda açıklama konusunda şeffaf olacağınızı bilmenizi isteriz.

Bilgilerinizin istismar edilmemesi için güvenlik önlemlerini sıkı tutacağız.

Geçerli olan tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliğine uyarak yetkililer ile işbirliği yapacağız.

Gizlilik Politikası Ne İçin Gereklidir?
Gizlilik politikası Yağmur Gökkaya şirketi tarafından sunulan hizmetlerle bağlantılı olarak toplanan bilgiler için geçerlidir. Firmamız hakkında daha fazla bilgi için https://www.yagmurgokkaya.com/hakkimizda sayfamıza göz atabilirsiniz. Bu bilgiler, iletişim hattımız, web sitesi bakım işlemi, haber ve duyurular gibi internet sitemizin faaliyetlerinde kullanılır. Gizlilik politikası sitemizin kullanım koşullarının bir parçasıdır. Gizlilik Politikamız aşağıdaki durumlar için geçerli değildir;

Kontrolümüz dışında üçüncü şahıs siteleri, platformları ve uygulamaları tarafından bilgiler

Sitemizde bağlantılar yolu ile erişim sağladığınız diğer siteler

Bağlantılı olduğumuz üçüncü şahıs sitelerinde yer alan banner, çekiliş ve reklamlar

Bu diğer sitelerin kendilerine ait gizlilik politikaları bulunabilir. Bu siteleri kullanmadan önce gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcı Onayı
Yağmur Gökkaya olarak sizin onayınız olmadan kişisel bilgilerinizi toplamaz ve ifşa etmez. Birçok durumda açık onayınızı alarak bilgilerinizi toplarız. Fakat sitemizi ziyaret ederek bu bilgilerin toplanmasına izin vermiş oluyorsunuz.

Kişisel bilgilerinizi Politikamız gereğinde farklı şekilde kullanmamız gerektiğinde sizden açık onay isteriz. Bu onayı vermek zorunda değilsiniz. Onay vermemeniz halinde bazı etkinliklere katılmanız mümkün olmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemiyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.

Çocuk Kullanıcılar
Sitemiz yetişkinlerin kullanımına göre tasarlanmıştır. Sitemizin daha genç bir hedef kitleyi amaçlaması halinde gerekli görüldüğünde veri koruma yasaları gereği kişisel bilgileri toplamadan öne vasi onayınızı sizlerden alacağınız. Onay alınması gerektiren bir durumda vasi onayının alınmadığını fark edersek bilgileri hemen sileceğiniz.

Sizlerden Aldığınız Bilgiler Hangileridir?
Bu gizlilik politikamızda kastedilen kişisel bilgiler kimliğinizi açıklayan bilgilerdir. IP adresiniz, ekran adınız, profil resminiz, e-posta, adres ve telefon numaranızı içerir. Tercih ve hobileriniz gibi yaşam alışkanlıklarınızı ile ilgili bilgileri içerebilir.

Sitemizi kullandığınız otomatik olarak toplanan bilgiler hangileridir?
Gizlilik politikamızın koşullarına ve veri toplama yasalarına bağlı olarak sitemizi kullandığınızda sizin hakkınızda otomatik olarak bilgiler toplanmaktadır. Bu bilgiler şunları içerir;

Kullandığınız tarayıcı bilgisi

Gezindiğiniz internet sayfalarına dair bilgiler

IP adresiniz

Tıkladığınız köprü bağlantılar

Kullanıcı adınız, profil resminiz, cinsiyetiniz, ağlarınız farklı siteleri kullanırken paylaştığınız bilgiler

Web sitelerinin geneli ilk başta çerezleri kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Ayarlarınızdan çerez ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi kimlerle paylaşırız?
Kişisel bilgilerinizi Yağmur Gökkaya şirketi dışında herhangi biri ile paylaşmayız. Fakat güvenilir bulduğumuz üçüncü şahıslar ile paylaşabiliriz. Bu durumda üçüncü şahısların bilgilerinizi koruması için gerekli önlemleri alırız.

Gizlilik haklarınız ile ilgili irtibata geçilecek kişiler
Kişisel bilgilerinizin nasıl elde edildiği gibi sorularınız, talepleriniz ve istekleriniz için İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz; Sizlerle iletişime geçmemizi isteyebilirsiniz Kişisel bilgilerinizin kopyasını isteyebilirsiniz Kayıtlarımızdaki kişisel bilgilerinizi düzeltmemizi isteyebilirsiniz Kişisel bilgileriniz ile ilgili her hangi bir istismarı bizlere bildirebilirsiniz. Taleplerinizi işleme alabilmek için adınızı ve bilgilerinizi lütfen bizlerle eksiksiz paylaşın. Web sitemizi kullanmadan önce gizlilik politikamızı mutlaka okuyunuz.